Seedeprobleemid on üheks peamiseks lemmikutega loomakliinikusse pöördumise põhjuseks.

Seedekulga normaalne töö võib olla häirunud väga paljudel erinevatel põhjustel ning seetõttu on ravi mõnevõrra erinev. Kuid kuna magu ja soolestik on otseselt ja kaudselt mõjutatud toidust ja toitainetest, siis on alati ravi üheks komponendiks õige söötmine.

Virbac HPM Digestive Support kuivtoidus on kõrge energiasisaldus. See võimaldab lemmikul haigestumisest taastumiseks saada rohkelt energiat ilma seedetrakti suure koguse toiduga koormamata. Nimelt tuleb suurem osa energiast toidus sisalduva loomse valgu ja rasva arvelt. Valk ja rasv annavad aga väiksema koguse juures rohkem energiat kui süsivesikud. Vähene süsivesikusisaldus vähendab seedekulgla koormust ning loob eelduse paremaks seedetaluvuseks.

Virbac HPM Digestive Support kuivtoidule on lisatud savi, pro-ja prebiootikume, mis soodustavad soolestiku normaalse mikrofloora taastumist ning formeerunud väljaheite kujunemist. Kõrgem valgu- ja naatriumikogus suurendavad veetarbimist – aidates kompenseerida sooleprobleemidega kaasnevat vedeliku ja elektrolüütide kadu.

Ärritunud mao-sooletrakt on väga tundlik, seetõttu on Virbac HPM Digestive Support kuivtoidus vähendatud võimalike toiduallergeenide hulka. Toit ei sisalda veiseliha, gluteeni, maisi, nisu, riisi, soja, muna, kala ega piimatooteid.
Väga sageli ei soovi kõhuprobleemide käes vaevlevad lemmikud süüa ning loomaarsti poolt määratud eridieet võib olla vastuvõetamatu. Virbac HPM Digestive Support kuivtoit sisaldab rohkelt loomse päritoluga valku ja rasva, mis on koertele ja kassidele loomuomaselt vastuvõetavamad.

Haigusest paranemine nõuab energiat – alustage tasapisi Virbac HPM Digestive Support kuivtoiduga niipea kui lemmik toidu vastu huvi tunneb (v.a. ägeda oksendamise korral).

Küsi lisainformatsiooni oma loomaarstilt!

Virbac HPM ravitoidud on saadaval hästi varustatud loomakliinikutest!